شیک عزیزم طراح Nappy کیف فروش آنلاین

شیک عزیزم طراح Nappy کیف فروش آنلاین
1. محصول معرفی کیف صنایع نوزاد نوزاد صنایع کیف ما همراه با چهارده جیب چند اندازه بنابراین شما هرگز اجرا از اتاق. جیب عایق شده است که به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن بطری های متعدد و جیب اختصاصی برای دستمال مرطوب بچه وجود دارد. ما کیسه پوشک پوشیده می...
چت کن
جزئیات محصول

1. محصول معرفی کیف صنایع نوزاد

کیسه های صنایع ما کودک همراه با چهارده جیب چند اندازه، بنابراین شما هرگز اجرا از اتاق. جیب عایق شده است که به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن بطری های متعدد و جیب اختصاصی برای دستمال مرطوب بچه وجود دارد. ما کیسه پوشک می مانند کوله پشتی پوشیده، شما باید هر دو دست خود را آزاد در حالی که انجام آن. و یا شما می توانید ما تسمه قابل تنظیم به آن بند به پرسه زن خود را استفاده کنید. هیچ مصالحه در بخش کیفیت ساخته شد. کوله پشتی ما بسیار سبک وزن است و دوخت نزاع نمی کند. زیپ های ما شکستن نیست. این کیسه های صنایع نوزاد نمی کند از دست دادن قدرت هنگامی که بسته بندی شده پر از موارد.


2. محصول مشخصات کيسه صنایع نوزاد

(1) جنس: 600D پلی استر، پارچه بسیار سبک وزن و با دوام

(2) محصول ابعاد: 17 x 14 x 7.5 اینچ

(3) جنسیت هدف: برای هر دو جنس

(4) مورد وزن: 2.4 پوند

(5) شامل پد تغییر بزرگ

(6) بطری عایق جیبی

(7) قابل تمدید Keychain

(8) مناسب برای مامان و بابا - شوهر خود را نمی خواهد در حالی که در وظیفه بابا خجالت!


3. محصول ویژگی از کیسه های صنایع نوزاد

(1) هندزفری راه می شود - این کوله پشتی پوشک قابل اعتماد همه موارد ضروری خود را برای مراقبت از نوزاد (مانند پوشک، غذا، و لباس اضافی) - نگه می دارد در حالی که آزاد کردن هر دو دست خود را است. شما حتی می توانید بند آن در به خود پرسه زن

(2) پلی استر با کیفیت بالا (قوی تر از پارچه) دوخت غیر چیز ساییده شده و ابزار زیپ های قوی شما باید پوشک کوله پشتی کیسه که سال طول می کشد

(3) 14 جیب; یکی برای هر نیاز، بنابراین شما می توانید منابع خود و لوازم کودک خود را با سهولت سازماندهی

(4) همراه با بزرگ با دوام تغییر حصیر و کیسه های متفرقه, بنابراین شما باید همه چیز وقتی که شما خرید ما کوله پشتی کیسه پوشک لازم!

(5) آویزان منظمی در خود پرسه زن برای راحتی در حرکت

(6) ارگونومی خالی تسمه برای آسایش نهایی

(7) غیر سمی - BPA و فسفات آزاد


4. جزئیات محصول کیسه های صنایع نوزاد


 2.jpg

 4.jpg


پرسش و پاسخ (سوال های متداول)

1. این کیسه های صنایع نوزاد می پرسه زن تسمه باشد؟

بله کیسه های صنایع ما بچه تسمه پرسه زن، شما این امکان را به راحتی دسترسی به همه چیز وقتی به خود پرسه زن متصل است. بدون نیاز به خرید پرسه زن قلاب، چوب لباسی یا کلیپ! دست آزاد است راه می شود!

2. آیا هر جیب عایق برای این کیسه های صنایع نوزاد?

این یک جیب عایق در کیسه ای است که می تواند انواع زیادی از بطری گرم و یا کولر برای طولانی تر نگه داشتن آنها متناسب است. کیف صنایع نوزاد می تواند متناسب با بسیاری از بطری های مختلف از بطری تغذيه Tommee Tippee گسترده ای به بسیاری از مارک های دیگر مانند Medela، Comotomo، فیلیپس AVENT، دکتر براون، را و بازی شیر یا خط و بسیاری دیگر.

3. این کیسه های صنایع نوزاد با نوزاد تغییر پد است?

بله کیسه صنایع نوزاد همراه با پد تغییر و همچنین کیسه های متفرقه اضافی برای بطری های اضافی و یا موارد دیگر. شامل تغییر پد چین های منظمی اجازه می دهد شما را به راحتی محتویات کیسه خود را سازماندهی و همچنین محافظت از موارد دیگر اگر یک حادثه در حال تغییر پد وجود دارد.

4. این کیسه های صنایع بچه در خودش کجا ایستاده

بله ما کوله پشتی پوشک به راحتی در خود خالی یا پر برخاست شود می تواند.

5. چون او را دوست ندارد به مراقبت کیسه حمل و نقل/رسول پوشک من این کیسه های صنایع نوزاد خوب برای همسرم باشد؟

بله ما دوست برای دیدن پوشك ما پس از آن مناسب است برای زن و مرد به عنوان دو جنس رخ میدهد، کوله پشتی. ما واقعا سخت کار برای اطمینان از کیسه ما مامان و بابا بدون خجالت از آن به دنبال بیش از حد مانند یک کیسه پوشک قابل استفاده است.


Hot Tags: شیک عزیزم طراح nappy کیف آنلاین فروش، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی
پرس و جو